Česky

SEO optimalizace pro ruské vyhledávače

 

Ruské vyhledávače jsou vyhledávače, které se zaměřují specificky na ruské weby. Následující vyhledávače a webové indexy můžete použít pro vyhledávání specifických informací o ruských webech, historických událostech, demografii a obyvatelích Ruska a mnoha dalších věcí.

 

 

1. Yandex

Yandex nabízí velké množství příjemných možností., které zahrnují schopnost globálního vyhledávání nebo zaměření se specificky na ruské výsledky. Rovněž můžete vyhledávat  ve výsledcích vašeho předchozího vyhledávání zužováním nebo rozšiřováním tématu. Yandex podporuje vyhledávání v přirozeném jazyce; jinými slovy, Yandexu se můžete zeptat („Proč je obloha modrá”) a okamžitě dostanete odpověď.

 

 

2. Bing

Bing již spustil ruskou verzi svého vyhledávače, která nabízí výsledky hledání právě tak v angličtině jako ruštině. Nabízí také možnost překladu jednotlivých výsledků vyhledávání přímo na stránce.

 

 

 

 

 

 

 

3. Google

Ruský Google nejenže nabízí známé a populární vlastnosti vyhledávání, ale můžete také využít ruskou klávesnici, která se zobrazípřímo ve vyhledávači. Dostanete se k ní kliknutím na malou ikonku klávesnice ve vyhledávacím poli.

 

 

 

 

4. Dmoz

DMOZ, také známý jako Open Directory Project, nabízí srozumitelný index ručně zpracovávaných stránek i kategorií jako jsou obchod, věda, cestování, atd.

 

 

 

5. Ramber

 

Rambler je vyhledávač a vyhledávací portál, který zobrazuje nejnovější zprávy a stav počasí přímo na úvodní stránce, podobně jako Yahoo nebo AOL.

 

 

 

 

6. Refer.ru

Refer.ru je webový index pečlivě vybraných stránek se širokým spektrem běžných, ale i méně obvyklých kategorií, které zahrnují vše od státní politiky přes domov a rodinu až po zábavní průmysl.

 

 

 

7. Rootle

 

Rootle vám při výsledcích vyhledávání ukáže náhled stránky, což vám při vyhledávání ušetří trochu času.
 
 
 
 

Převzato ze stránky http://websearch.about.com/od/enginesanddirectories/tp/russian-search-engines.htm


Zajímá vás ruský trh? Rádi byste optimalizovali své webové stránky pro ruské vyhledávače? Navštivte stránku Mezinárodní SEO optimalizace.

Menu