Česky

Překlad webových stránek

obrazek1
 

Efektivní jazykové mutace, které vydělávají

Naše překladatelské studio se specializuje na překlad webových stránek do angličtiny a dalších světových jazyků. Díky naší znalosti chování trhů a místních zvyklostí dokážeme přizpůsobit styl jazyka tak, aby byl snadno „stravitelný“ pro vaši cílovou skupinu. Dbáme na maximální srozumitelnost jazykových mutací pro cílové čtenáře. Korektura rodilým mluvčím je u nás samozřejmostí.

 

E-book 5 chyb, proč na váš web nechodí zahraniční zákazníci – ke stažení ZDARMA

Stáhněte si náš e-book a dozvíte se, jaké mohou být důvody, proč na váš web nechodí zahraniční zákazníci. 13 stran plných praktických rad, které můžete okamžitě aplikovat a začít ihned získávat zahraniční zákazníky!


Odebírejte náš Ebook

* Povinná pole

PROČ JE DŮLEŽITÁ SROZUMITELNOST JAZYKOVÝCH MUTACÍ?

Překlady, které jsou srozumitelné pro cílové čtenáře (tzv. „market-ready translations“), zaznamenávají jednoznačně vyšší obchodní úspěšnost. Překlad, který nezní jako překlad, budí v očích čtenáře větší důvěru a dokáže potenciální zákazníky účinněji oslovit.

Výběr klíčových slov

Přeložit klíčová slova z češtiny nestačí. Aby vás návštěvníci v zahraničí našli, je potřeba provést výběr souvisejících klíčových slov, která jsou v dané zemi vyhledávaná. Provedeme analýzu klíčových slov, která pak použijeme v jazykových mutacích tak, aby byly atraktivní pro zahraniční vyhledávače. Více informací o službě MSEO (optimalizace pro zahraniční vyhledávače).

 

PŘIZPŮSOBENÍ ODLIŠNÉMU KULTURNÍMU PROSTŘEDÍ

Nejen srozumitelný obsah, ale také je důležité přizpůsobení jazykové mutace odlišnému kulturnímu prostředí. To se týká nejen stylu, ale také detailů, jako jsou správný formát data a času (např. ceník nebo otvírací doba), některé formulářové položky (adresa, rodné číslo, IČ), ale i design webu. Dbáme na to, aby jazykové mutace byly přirozené pro zahraničního návštěvníka a nepůsobily jako překlad.

NEZTRÁCEJTE ZBYTEČNĚ NÁVŠTĚVNÍKY!

Srozumitelný překlad hraje velkou roli v chování návštěvníka webu. Minimalizuje-li se nesrozumitelný a nesmyslný obsah, klesá i počet návštěvníků webu, kteří z webu odejdou bez provedení akce. Udržte si pozornost návštěvníka webu a minimalizujte ztráty prostřednictvím srozumitelné jazykové mutace!

 
 

Optimalizace pro zahraniční vyhledávače

Je důležití, aby byly webové stránky nejen funkční, ale také snadno dohledatelné. Proto jako doplňkovou službu nabízíme optimalizaci pro zahraniční vyhledávače.